برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : یکشنبه ۹۹/۱۲/۱۰

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» خرید فرش بدون پرز و ضد حساسیت

خرید بهترین فرش بدون پرز و ضد حساسیت

شاید به افرادی برخورد کرده باشید که پس از خرید فرش های ماشینی نو از مواردی همچون سردرد ، خارش پوستی ، سوزش چشم و گلو و ... شکایت داشته باشند . اکثر فرش هایی که امروزه تولید می شوند از خود گازهای مضری را پخش می کنند اما جای هیچ نگرانی وجود ندارد زیرا کارشناسان و تولیدکنندگان فرش ماشینی راه حل هایی برای این مشکل پیدا کرده اند و توانسته اند با به کار گیری مواد اولیه مرغوب و با کیفیت این مشکلات را برطرف کنند . شرکت فرش کاشان ، فرش های ضد حساسیت و بدون پرز خود را با شرایطی ویژه و قیمتی مناسب در اختیار مشتریان خود قرار می دهد .

بررسی فرش های ماشینی بدون پرز و ضد حساسیت :
سوالی که باید در این قسمت به آن پاسخ داده شود این است که فرش های ضد حساسیت چه فرش هایی هستند  ؟ و یا به چه محصولاتی ، فرش های بدون پرز می گویند ؟
حساست و آلرژی در معنا و مفهوم عکس العملی است که بدن یک فرد به محیط و عوامل بیرونی نشان می دهد . بیشتر عامل در حساسیت وجود حشره ها می باشد که ممکن در بافت فرش نیز زندگی کنند که در این صورت افراد با تمیز کردن و بیرون کشیدن آلودگی ها از میان گره های فرش از این مشکل جلوگیری می کنند اما در بعضی موارد حساسیت افراد به پرز و الیاف فرش های ماشینی می باشد . حساسیت به فرش ماشینی به سه شکل نشان داده می شود .
•    با تنفس کردن پرزهای جدا شده از فرش وارد سیستم تنفسی و ریه افراد می شود .
•    با تماس پوستی فرد با الیاف سبب ایجاد تغییراتی در بدن می شود .
•    از طریق دهان وارد سیستم گوارشی افراد می شود که ممکن است از طریق قرار گرفتن بر روی مواد غذایی و خوراکی باشد .
آلرژی یا حساسیت علائم زیادی دارد که توسط پزشکان و متخصصان تایید شده است این علائم شامل : مانند گرفتگی بینی ، آبریزش ، احساس انسداد و گرفتگی در بینی ، سوزش دستگاه گوارش یا نتفسی ، خارش پوست ، عطسه و ...  می باشد که اگر با این موارد رو به رو شدید باید سریع صورت و دست های خود را با صابون شست و شو دهید . آسان ترین راه برای حل این مشکل استفاده از فرش های بدون پرز و حساسیت می باشد .

الیاف فرش ضد حساسیت :
اگر در فرایند تولید فرش از الیاف بی کیفیت و نامرغوب استفاده شود باعث پایین آمدن کیفیت فرش و ایجاد گازهای مضر که آلرژی و حساسیت را به دنبال دارد می شود . پس یکی از مواردی که هنگام خرید فرش بدون پرز باید به آن توجه کنید کیفیت الیاف فرش می باشد . قبل از این که از فرش استفاده کنید بهتر است که چند روزی آن را در جایی آویزان کنید تا کمی هوا بخورد و مقداری از حساسیت آن کاهش بیابد . فرش های ماشینی که با الیاف آکریلیک هیت ست شده تولید شده باشند برای همگان خصوصا افرادی که حساسیت و آلرژی دارند بسیار مناسب است زیرا میزان آلرژی در این فرش ها به حداقل رسیده و از دسته فرش های ماشینی درجه یک می باشد .
نکته : بانوان عزیز سعی کنید فرش های ماشینی خود را همیشه تمیز نگه دارید زیرا در صورت کثیف بودن فرش پرزدهی فرش افزایش می یابد و شما با تنفس کردن در آن مکان دچار حساسیت می شوید .
نکته مهم این است که فرش های ماشینی ضد حساسیت تا حد زیادی در مورد عدم جذب آلودگی و گرد و خاک عملکرد مناسب و بالایی دارد برای مثال فرش های پشمی که توان جذب آلودگی ندارند و برای مسیرهای پر رفت و آمد مانند درب های ورودی و راه رو ها مناسب هستند .

روش پاک کردن پرز های فرش :
پرز های فرش ماشینی مشکلی است که از زمان گذشته تا کنون تمامی خریداران و کسانی که فرش ماشینی در منزل خود را دارند با آن درگیر بوده اند . در بسیاری از فرش های ماشینی فقط در مدت زمان کوتاهی پرز دهی وجود دارد اما در برخی از آن ها به دلیل استفاده از الیاف بی کیفیت و یا کم کیفیت در زمان طولانی نیز این مشکل را وجود خواهد داشت . در زمان قدیم از روش های زیادی استفاده می کردند تا پرز قال ها را بگیرند که برخی آن ها بسیار مفید و تاثیر گذار بوده است برای مثال : از جارو های آشپزخانه استفاده می کردند به این صورت که ابتدا جارو را خیس کرده و سپس بر روی فرش می کشیم این شکلی بدون این که به فرش آسیبی وارد شود پرزهای فرش گرفته می شود . همچنین می توان از شامپو فرش برای این کار کمک گرفت .
با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی فرش کاشان می توانید بهترین فرش های ماشینی بدون پرز و حساسیت را با شرایط ویژه و حتی اقساطی به صورت حضوری و اینترنتی خریداری کنید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  استخدام در فرش کاشان
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه